Bebeğim Geliyor/Hamile Çekimi:

Dilerseniz evinizde dilerseniz birlikte belirleyeceğimiz bir dış mekanda yaklaşık 2 saatlik bir çekimi kapsamaktadır. Tercihen doğuma yaklaşık 1 ay kala yapılması uygun olmaktadır. Çekim esnasında önceliğimiz annenin konforu ve keyfidir. Çekimde kullanılacak aksesuarlar tarafımdan temin edilmekte  olup anne-baba dilerse bebeklerinin ilk patik, bere, ilk oyuncak vb gibi aksesuarlarını da hazırlayarak çekime dahil edebilirler.

Doğum Hikayeniz:

Doğum öncesi ailenizle birlikte hastane odasında son hamile fotoğraflarınızın çekilmesi, doğuma hazırlanma, bebeğin doğum anı (hastane ve doktor izni doğrultusunda), bebek bakım odasında bebeğin ilk banyosu, ölçülmesi ve aile üyeleri ile ilk tanışma, odada bebeğin anne ve baba ile ilk karşılaşması, ilk temas, ilk emzirme heyecanı, heyecanlı aile fertleri, odadaki süslemeler, bebek doyduktan ve anne dinlendikten sonra hafif makyajlı annenin bebek, baba ve diğer aile fertleri ile birlikte ilk aile portrelerinin çekilmesi, bebeğin tek portreleri ve el, ayak, yüz detaylarının çekilmesi ve  en son olarak hastane odanıza asılmak üzere özel tasarım kapı posterinin hazırlanması ile çekimimiz tamamlanmaktadır.Çekim esnasında flaş kullanılmamaktadır.

Yenidoğan Çekimi:

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk 10-15 gün içinde henüz anne karnındaki formu bozulmadan, kendini en konforlu hissettiği ev ortamında renkli, keyifli aksesuarlar ve en masum hali ile uyurken  fotoğraflanması. Çekim yaklaşık 2-3 saat sürmektedir ve çekim boyunca bebeğin uyku ve beslenme rutinine göre hareket edilmektedir. Kullanılan tüm aksesuarlar (bere, tütü, saç bantları, renkli battaniyeler, sepetler vb ) tarafımdan sağlanmaktadır. Kullanılan malzemeler bebek cildine uygun bir şekilde her çekim öncesinde ve sonrasında yıkanmaktadır. Çekimler evin günışığını en güzel alan köşesinde flash kullanmadan gerçekleştirilmektedir. (Siz de ilk 6 ay boyunca bebeğinizin fotoğraflarını çekerken flash kullanmayın ve kullandırtmayın)

Bebek ve Aile Çekimi:

Dilerseniz ev ortamında dilerseniz birlikte belirleyeceğimiz bir dış mekanda yaklaşık 2-3 saatlik bir çekimi kapsamaktadır. Doğal ışıkta bebeğinizin/çocuğunuzun tek portreleri ile başlayan çekim anne/bebek, baba/bebek ve tüm aile portrelerinizin tamamlanması ile sona ermektedir.

Konsept Bebek/Çocuk Çekimi:

Bebeğinizin ayına/yaşına uygun olarak birlikte belirleyeceğimiz konsept ve aksesuarlar ile renkli bir çekim sürecini kapsamaktadır. Her çekim için renkli uçan balonlar, renkli küpler, aksesuarlar ve oyuncaklar içeren yaklaşık 8-10 ayrı konsept hazırlamaktayım ve bebeğinizin neşeli pozları sonrasında maaile portreleriniz ile çekimi sonlandırmaktayız. Özellikle doğumgünü konseptli çekimlerimiz renkli aksesuarlar ve hazırlıklar ile çok keyifli geçmektektedir.

Doğumgünü ve Özel Gün Çekimleri:

Davet saatinden 1 saat önce davetin verileceği mekanda hazır bulunuyorum ve davetliler gelmeden önce bebeğinizin tek portrelerini, aile portrelerinizi ve süsleme detaylarını çekiyorum. Çekim bu özel güne dair her türlü detayın (pasta, pasta üfleme, hediyeler vb) partinin sonuna kadar fotoğraflanması ve en son olarak tüm davetlilerin toplu fotoğraflanması ile son bulmaktadır.

Babyshower, bebek mevlütü, diş buğdayı gibi özel günlerde de aynı nitelikte detaylı fotoğraf çekim hizmeti tarafımdan verilmektedir.

 

Detaylar ve fiyat teklifi için lütfen benimle iletişime geçiniz.